Polityka prywatności

Polityka prywatności strony www.bylosobiemiasto.pl

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że:

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony www.bylosobiemiasto.pl jest Paulina Metkowska prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą DoRoboty Paulina Metkowska z siedzibą w Lesznie (05-084) przy ulicy Leśmiana 10, NIP: 522-307-12-70.

Dlaczego mamy Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe pozyskaliśmy od Ciebie w trakcie dokonania zakupy na stronie lub podczas wysłania przez Ciebie pytania z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Twoje dane osobowe pozyskujemy również przy potwierdzeniu zapisu do newslettera (na stronie głównej sklepu lub przy składaniu zamówienia). 

Czy musisz podawać nam swoje dane osobowe?

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do zrealizowania zamówienia.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Podanie danych osobowych jest niezbędne do realizacji zamówienia – jego wysyłki, spełnienia obowiązków rachunkowych i podatkowych.

Komu przekazujemy dane?

W niektórych przypadkach, w celu realizacji zamówienia, dane osobowe przekazywane przez Ciebie w naszym sklepie mogą być przekazywane do:

- firmy kurierskiej

- podmiotów obsługujących płatności kartą płatniczą/płatności elektroniczne

- podmiotów księgowych, prawnych i doradczych

Paulina Metkowska DoRoboty nie przekazuje danych podmiotom trzecim, nie sprzedaje danych. Na stronie nie wykorzystujemy automatycznych systemów profilowania klientów i potencjalnych klientów odwiedzających naszą stronę.

Przez ile będziemy przechowywać Twoje dane?

Dane są przechowywane  do czasu wygaśnięcia roszczeń z tytułu zawartej Umowy, tak Klienta lub Usługobiorcy, jak i Administratora, w zależności które nastąpi później. Okres przedawnienia określają przepisy prawa, w szczególności kodeksu cywilnego (podstawowy termin przedawnienia dla roszczeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej wynosi trzy lata, a dla umowy sprzedaży dwa lata - Artykuł 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia RODO (wykonanie umowy)). 

W przypadku newslettera dane przechowywane są do momentu wycofania zgody przez osobę, której dane dotyczą na dalsze przetwarzanie jej danych w tym celu (Artykuł 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia RODO (zgoda)).

Masz prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji drogą pocztową lub elektronicznie pisząc na adres: kontakt@doroboty.edu.pl.

W przypadku pytań dot. Polityki prywatności prosimy o kontakt z administratorem danych: kontakt@doroboty.edu.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl